Sauna Szczecin

Masz już dość ciągłego stresu i napięcia, spowodowanego ciężką pracą? Potrzebujesz w końcu odetchnąć, zanurzyć się w oparach ciepłego powietrza i pomyśleć w spokoju choć przez chwilę…? Sauna w Szczecinie, otwarta w naszym nowo wybudowanym kompleksie wypoczynkowym przy ulicy Marcelińskiej (w pobliżu Lasku Marcelińskiego) jest w stanie spełnić Twoje najskrytsze marzenia oraz zapewnić niebiańskie samopoczucie.
W naszej saunie obce staną Ci się troski dnia codziennego, to szczecińskie mini SPA zapewni Ci relaks na kolejny nadchodzący ciężki tydzień w pracy. W naszej saunie pracuje wykwalifikowana grupa osób, które z chęcią pomogą Ci dobrać rodzaj sauny do Twojego stanu zdrowia czy indywidualnych potrzeb w zależności od wieku czy oczekiwań: masz do wyboru afrykańską saunę suchą oraz amazońską saunę parową – obydwie spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania! Szybko zauważysz jak zbawienną moc ma gorące powietrze czy para wodna i jak działa na zmęczoną, przesuszoną i szarą skórę, włosy oraz ogólny stan zdrowia.
Pewnie nawet nie wiesz, że w dawnych czasach sauny budowane były przez Słowian czy ludy fińskie – to dzięki nim zawdzięczamy ten rodzaj odprężenia i relaksu. Wbrew pozorom i powszechnym opiniom sauna sucha, mokra czy też parowa to idealny sposób spędzenia czasu także dla rodzin z dziećmi. Sauna polecana jest szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport, ponieważ podnosi wydolność w sportach wytrzymałościowych a także poprawia ogólny stan zdrowia jako środek hartujący przy obniżonej odporności.
W naszym mini kompleksie SPA w Szczecinie największą popularnością wśród młodzieży, dorosłych, ale i ludzi w wieku podeszłym cieszy się sauna parowa, zwana inaczej łaźnią rzymską. Jak sama nazwa wskazuje, te zabiegi praktykowane są od czasów starożytnego Rzymu – tysiące lat temu ludzie w każdym wieku mieli pewność, że ten zabieg jest zbawienny dla ich skóry i zdrowia. W Szczecinie, w naszym ośrodku rytuał ten praktykowany jest także przez znane modelki, aktorki i prezenterki – wystarczy spojrzeć na nie, aby już zupełnie pozbyć się wszelkich wątpliwości co do zbawiennego działania sauny.
Nie obawiajcie się wysokich temperatur! W naszym ośrodku tuż przy Lasku Marcelińskim nasza obsługa zadbała także o techniczną stronę sauny – są one codziennie przed każdym użyciem sprawdzane, czyszczone, więc bez obaw o awarie. Tak samo rzetelnie sprawdzane są nasze chłodne marokańskie prysznice, które zalecamy wszystkim naszym gościom po skorzystaniu z zabiegu, aby poprawić jędrność skóry.
Nie zwlekaj dłużej i zabierz swoją rodzinę na dziką przygodę w naszej szczecińskiej saunie – adres już znasz, więc zapraszamy!